Nekonečný příběh s parádivým Opelem Adam

8.12.2014 Veronika Petrů , 0 komentářů

Adam je typický metrosexuál. Vždy musí být perfektně sladěný. Výhodou však je, že to, do jakého stylu sladěný bude, je jen na vás. Oblékat, převlékat a stajlovat si ho můžete začít na jeho speciálním webu.

Individualizace na druhou

Mám ráda, když mají auta jméno, ne jen číselné či písmenné označení. U Adamu je personifikace dotažená k dokonalosti. Na stánkách  www.opel.cz/microsite/adam/ začněte s tím, že si nahrajete svoji fotku a vložíte své jméno. A rázem se v hlavičce objeví například Adam & Věra. A to bude jen začátek několikahodinového záseku na těchto stránkách.

Nejen, že se zde o Adamovi a jeho schopnostech mnohé dozvíte, ale můžete si prohlédnout nepřeberné množství barevných kombinací interiéru i exteriéru, doplňků, kol, samolepek a vůbec všeho, co Opel v rámci příslušenství k modelu Adam nabízí. Adama si zde můžete nakonfigurovat a svou představu rovnou poslat vybranému prodejci Opelu.

Mně se asi nejvíc líbí ve žluté s černou střechou. Mají i černá kola se žlutým akcentem na jednom paprsku a žluté doplňky do interiéru. Asi by to bylo žluté šílenství, ale třeba teď v zimě, kdy člověk vidí sluníčko jen na fotkách z dovolené, by mi to možná zvedlo náladu. :-)

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *