Módní návrhářka Natali Ruden a DS7 Crossback

16.7.2020 Veronika Petrů , 0 komentářů

Módní návrhářka Natali Ruden je žena, která vybudovala svou značku na originalitě modelů, které vytváří, na špičkových materiálech, které využívá a na odvaze jít za svým cílem.  Patří mezi špičku českých módních návrhářů s nezaměnitelným rukopisem.

Značka DS je bezpochyby výjimečná a v tom nejlepším slova smyslu jiná. Při tvorbě aut se inspiruje světem módy haute couture, prostředím pařížských butiků a avantardních pohledů na svět.

Možná proto se světy Natali Ruden a značky DS potkali. Natali pochází z Kyjeva, kde vystudovala prestižní Kyjevskou akademii designu, obor Návrhářství oděvů. Pokračuje tak v rodinné tradici, zvolila si stejné povolání jako dříve i její matka. S vlastní módní značkou působí Natali Ruden na našem trhu již od roku 1992, kdy se do České republiky natrvalo přestěhovala. Patří mezi špičku českých módních návrhářů s nezaměnitelným rukopisem. Natali se často ispiruje Francií a své látky a materiály jezdí vybírat právě do Paříže, která nabízí na tomto poli nejlepší kvalitu.

Módní návrhářka ambasadorkou značky DS

Natali Ruden se stala další ambasadorkou, partnerkou značky DS, která se chce blíže představit zákazníkům a zákaznicím, které se rády pohybují v prostředí módy a designu. Hlavní partnerskou akcí bude na podzim módní přehlídka nové Nataliny kolekce v Národní galerii.

Co Natali řekla o DS?

„Hned po prvním setkání se značkou DS jsem věděla, že je to pro mne to pravé. Chtěla jsem originální a stylový vůz. Vybrala jsem si plug-in hybridní model SUV, DS 7 CROSSBACK E-TENSE.  Nejvíc mě oslovil design exteriéru vozu a zlatá barva Or Byzantin. Ta mi připomíná zlaté kupole chrámů v mém rodném městě, je to moje oblíbená barva, která se často objevuje i v mých kolekcích. Uvnitř mám interiér v příjemné bílé kůži Rivoli. Tato luxusní kombinace zlaté s bílou mě velmi oslovila a plug in hybridní verze se navíc skvěle hodí pro mé potřeby, kdy mohu vůz parkovat přímo u svého butiku v samém centru Prahy v Dlouhé ulici. To jsem netušila, že s nízkoemisním vozem lze využít této výhody volného parkování, včetně modré zóny, a je to pro mne vítaný benefit. Navíc se vůz před butikem krásně vyjímá a vše spolu perfektně ladí. Jezdím po Praze opravdu hodně a jen na elektřinu. To mě baví, jízda v naprostém tichu je pro mne nový zážitek. Vím, že moje DS 7 má výkon 300 koní, ráda řídím a těším se, až i tuto vlastnost pořádně vyzkouším mimo Prahu. Zatím jsem plná dojmů z různých vychytávek, natáčecích světlometů, které předvádějí úžasnou podívanou s protáčejícími se LED segmenty, nových funkcí, masážních programů, příjemné kůže, broušených ovladačů. A můj vůz mě už i inspiruje v mé tvorbě. Do svého portfolia jsem přidala aktuálně roušku s motivem, který vychází z žebrování masky mé DS 7.“říká Natali Ruden.

Chcete DS7 Crossback jako má Natali?

Kromě barvy, provedení interiéru a  výbavy, kterou už Natali zmínila, stojí ještě za doplnění, že její krasavec je vybaven systémem odpružení DS Active Scan Suspension, nočním viděním DS Night Vision nebo možností poloautonomního řízení DS Connected Pilot. Pro úplnost, interiér je tedy proveden ve stylu Rivoli, se světlým koženým čalouněním Claudia a vyhřívanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo 19-ti palcová litá kola. Poslech hudby zpříjemňuje Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory. Třešničkou jsou analogové hodiny od značky B.R.M. nebo hliníkové elementy zdobené technikou gilošování.

Další nahlédnutí do „slavné“ garáže. Ano jde o spolupráci „značky a hvězdy“, ale ono to tak ve většině případů logicky bývá. Podle mého názoru ten kdo je vidět a má svou nezaměnitelnou image, nechce a nemůže být vidět v autě, které by nepovažoval za dobré. Takže mě „spolupráce“ v rubrice Čím jezdí celebrity nepřijdou nic proti ničemu, ba naopak. Co vy na to?
Pokud se vám článek líbil, tak dejte 👍. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *