Mercedes-Benz AMG Performance Night

22.5.2017 Veronika Petrů , 0 komentářů

Přehlídka modelů Mercedes-AMG a slavnostní odhalení Mercedes-AMG GT R a Mercedes-AMG GT C Roadster. Krásná auta, výkonné motory, dobré jídlo, pití i zábava. Musím uznat, že Mercedes umí nejen dělat skvělá auta, ale i pořádat skvělé večírky! :-)

Zpátky do minulosti

Automobiloví krasavci jako by v industriálním prostředí zašlé slávy pražské Pragovky ještě více zářili. I vzpomínka na rok 1967, rok založení společnosti AMG, jako by zde měla ještě větší hloubku a váhu. Letos je tomu přesně 50 let, co inženýři společnosti Daimler-Benz Hans Werner Aufrecht a Erhard Melcher založili vlastní firmu se zaměřením na vývoj a testování závodních motorů.

A jako v Aufrechtu, M jako v Melcheru a G jako v Gross-Aspachu

V roce 1971 jejich Mercedes AMG 300 SEL 6.8 vyhrává svou třídu ve slavném závodě 24hodin Spa. Zkratka AMG se navěky zapisuje do historie a její sláva strmě stoupá.

Vstupenka do VIP společnosti

Všechna auta z dílny AMG byla a jsou výjimečná, výkonná i pekelně drahá. Nákupem auta to však jen začíná. AMG vám nabídne nejen každodenní krásné zážitky na vašich cestách. Svoje řidičské dovednosti si můžete prohloubit díky AMG Driving Academy, můžete se stát členem on-line komunity AMG Private Lounge a v neposlední řadě můžete být zváni na akce jako byla AMG Performance Night.

Slavnostním odhalením novinek Mercedes-AMG GT R a Mercedes-AMG GT C Roadster i celým večerem provázel oblíbený sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Jeho moderování mělo vtip a šťávu, vůbec bych to bývala do sporťáka neřekla. :-) O zábavu bylo postaráno díky koncertu kapely Eddie Stoilow. Humři, chobotnice, krevety a mořští vlci, šampaňské, burgundské, portské… Důstojná oslava narozenin i přírůstku do rodiny! Prostě dobrej oddíl. :-)

 

Milé AMG, do další „padesátky“ ti přeju, ať se daří stále stejně skvěle a ještě lépe!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *