Jaroslav Svěcený a DS7 Crossback

30.6.2020 Veronika Petrů 0 komentářů

Jaroslav Svěcený velmi rád řídí a tráví na cestách mnoho času. Pohodlí pro něj i jeho housle je absolutní prioritou, aby mohl podávat skvělé hudební výkony při svých vystoupeních. Jeho společníkem na cestách je DS 7 Crossback v elegantní nové barevné kombinaci světle šedé metalízy s interiérem Opera v hnědé kůži Nappa.

 

S DS7 Crossback rozvezl téměř 6 000 roušek, hraje v domovech seniorů, podporuje NF Dejme dětem šanci, NF Umění doprovázet, celostátní sbírku Akce cihla pro mentálně postižené spoluobčany, ale už se naplno pouští i do koncertování (před pár dny ve Svatovítské katedrále a ve Smetanově síni Obecního domu) a připravuje vydání nového 2alba WAY OF LIFE, které vyjde v září tohoto roku. Sám si před časem prošel poměrně složitým obdobím zdravotních komplikací a o to více se snaží pomáhat nyní, kdy je opět v kondici.

„Jsme s mojí DS 7 už bytostně srostlí. Našel jsem tu přesně to, co potřebuji nejvíc: pohodlí, spolehlivost, výkon. V autě se soustředím při poslechu hudby na své budoucí vystoupení, zcela se zklidním a mám rád i pozornost, kterou s DS vzbuzuji. Líbí se mi, že můj vůz je jedinečný, lidi se hodně zajímají, nechávají si vyprávět příběh DS. Já opravdu hodně najezdím, proto jsem si oblíbil dieselovou variantu s krásnou spotřebou, je fajn, že nemusím tak často k čerpací stanici. Koronavirová pauza mě netěšila, ale cítil jsem se potřebný zase jinak. Snad jsem svým rozvozem roušek a dobrým slovem alespoň trochu pomohl  skvělým lékařům, sestřičkám a dalším v nemocnicích, kde žádnou pauzu neměli, ba naopak. Teď už koncertuji a pilně se připravuji na letní festivaly v Praze na Chodovské tvrzi, v Klášterci nad Ohří a na Jihočeských Nových Hradech, kde se vracím k milovaným houslím a moje DS 7 mi bude věrně stát po boku“, těší se Jaroslav Svěcený.

Líbí se vám DS7 Crossback Jaroslava Svěceného?

Kdyby jste chtěli stejnou DS7, tak musíte volit novou světle šedou metalízu, interiér ve stylu Opera, s hnědým čalouněním v kůži Nappa a prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a ventilovanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo 20-ti palcovými koly Tokyo, které dotvářejí jedinečný styl vozu. Jaroslav má v autě samozřejmě i špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory. Zajímavostí z výbavy jeho auta je i noční vidění DS Night Vision. Více v konfigurátoru zde.

 

Baví vás nahlédnutí do garáže slavných osobností? Dejte mi vědět v komentářích!
Pokud se vám článek líbil, tak dejte 👍. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *