DS a Life is fashion

20.3.2019 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Značka DS, která přenáší know-how francouzského luxusu, rafinovanosti a stylu do automobilového prostředí, se spojila s českým sdružením Life is Fashion (LIF), který má pododobný světonázor. 😉

Návrat k řemeslu – Slow fashion, Originalita – Kvalita, Nekonfekce – Na míru, Udržitelná móda. To jsou témata, která značku DS a sdružení Life is fashion spojují.

Cílem tohoto partnerství je představit české návrháře, lokální tvorbu a upozornit na problematiku „udržitelné módy“ a „fastfashion“.

První společnou letošní akcí je Pop up „Oživíme pražský byt lokální tvorbou“. Pražský byt v Nekázance oživí pop-upy vybraných návrhářů, kteří představí své kolekce. V průběhu dne budou módu nosit živé figurýny. V exkluzivním zázemí pražského bytu se představí kolekce vybraných designerů a specifické kousky si hosté budou moct i pořídit za speciální ceny. Dále se pak chystá představení knihy Fashion management, úplně první ukázka nové značky White Sage od Dominiky Býmové a také aktuální kolekce Pavla Berkyho, tváře LIF pro letošní rok.

Já to vždycky říkala, auta a móda jdou krásně dohromady a vše se to může krásně doplňovat a podporovat! 💃🚗

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *