Brýle proti nevolnosti v autě – S19 by Citroën

22.5.2019 Veronika Petrů , , 0 komentářů

V autě se cítím skvěle, ale obvykle jen když řídím. 🚗 Smekám před spolujezdci a spolujezdkyněmi na rallye, já si skoro nemůzu napsat ani SMS aniž by můj žaludek neprotestoval. Kromě pilulek existuje ještě jiné řešení. Brýle proti nevolnosti, ve kterých si sice fotku na instagram udělat nechcete, ale jinak by podobným citlivkám, jako jsem já, mohli zpříjemnit cestování.😎

Nejde o úplnou novinku, jen se o téhle vychytávce bohužel moc nemluvilo. Citroën totiž zaznamenal úspěch už s brýlemi proti nevolnosti Seetroën, které představil před rokem. Během několika měsíců se jich prodalo 15 000 kusů a video o těchto brýlích mělo na Youtube více než 20 milionů shlédnutí.

Nyní přichází nový model Seetroën S19, který přebírá princip, který přinesl úspěch prvnímu modelu – prostřednictvím zbarvené kapaliny vytvářejí brýle linii obzoru a řeší tak smyslový zmatek (vaše tělo se pohybuje, ale vy přitom sedíte a jste v klidové poloze). Možnosti číst na displeji telefonu nebo tabletu jsou sice čím dál větší, nicméně kinetóza postihuje děti i dospělé jak v autě, tak třeba na lodi, v autobuse apod.

 

Brýle Seetroën S19 jsou dílem spolupráce start-up společnosti Boarding Ring s designovým studiem 5.5. Jde o limitovanou sérii 1 919 kusů vyrobenou u příležitosti letošního 100 výročí značky. Předběžné objednávky limitované série brýlí se přijímají od 15. května s dodáním na začátku července. Oba dva modely brýlí Seetroën jsou k dispozici za 99 € v butiku lifestyle.citroen.com. V České republice je možné brýle objednat přes dealerskou síť.

Oba modely Seetroën mohou nosit dospělí i děti od 10 let (po dokončení růstu vnitřního ucha). Brýle neobsahují čočky, takže je mohou používat všichni členové rodiny a cestující. Když se objeví počáteční příznaky nevolnosti, stačí nasadit si brýle na 10 až 12 minut.

 

Jestli si je pořídím, tak slibuju, že fotku na Instagram dám. 😁
😎 #autokabelkyneznajínevolnost #autokabelkyneznajístud 😂

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *