Autfit na piknik + soutěž!

5.8.2016 Veronika Petrů , 0 komentářů

Doma na terase, na zahrádce restaurace nebo na pikniku! Kde jinde si v létě užít čerpání našeho lidského paliva lépe? :-) Já si vyrazila na piknik s novou piknikovou dekou a lahví sektu, které jsem získala za bodíky nasbírané ve věrnostním programu Shell Clubsmart.

Plánování jakýchkoli akcí pod širým nebem je letos kvůli proměnlivému počasí celkem složité. Nevím, jestli jsem měla více štěstí či rozumu, ale na to se historie neptá. :-) Jednoho krásného slunečného dne jsem si dala dostaveníčko s fotografem, abychom pro vás zdokumentovali první testování dárků z červené krabice Shell. Pikniková deka Spokey má hliníkovou spodní vrstvu, takže se dá případně rozložit i na morkou trávu. Z vrchní strany je příjemný fleece, je velká 1,3 x 1,5 metru a dá se šikovně sbalit. Vyjde na 3444 bodů (více info v aktuálním katalogu Shell ClubSmart). A co by to bylo za piknik bez “bublin”? :-) Je libo Bohemia Sekt za 1350 bodíků?

Na piknik jsem zvolila šatičky s “food” nášivkami. Sice si člověk musí trochu dávat pozor, jak si sedne, ale styl je styl. :-) Navíc tyhle šaty jsou ideální i jen tak na plavky. Žabky a velká taška Pelt Predator, do které se vejdou olivy, oříšky, opalovací krém i džínová bundička, kdyby se večer ochladilo.

Líbí se vám moje pikniková deka? Samozřejmě si ji můžete “vytankovat a vynakupovat” u Shellu, ale při troše štěstí ji i láhev sektu můžete mít i bez úbytku bodů na Clubsmart kartě. Stačí, když se zapojíte do soutěže. A to velmi jednoduše, stačí nasdílet tento facebookový piknikový post do 22. 8. !

Autfit Peugeot 2008_Shell Clubsmart_autokabelky_014

 

Tak užívejte léta, dovolenkujte, piknikujte a taky soutěžte! Hlavní cena stojí za to!

 

Foto: Steering Media

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *