Autfit k Peugeot 2008 – Oblečená neoblečená

23.8.2016 Veronika Petrů , 0 komentářů

Autfit k petrolejově zelenému Peugeotu 2008 byl pro mě docela výzvou. Tahle barva se mi líbí a zaujala mě v loňských podzimních kolekcích. Když jsem však poprvé viděla testovací „dvatisíceosmičku“ a začala přemýšlet o Autfitu, nenapadla mě jediná věc v této barvě, kterou bych měla v šatníku. Nakonec však bylo všechno jinak… :-)

Když jsem začala pátrat ve skříni, našla jsem tričko, rolák, kardigan a dokonce i kalhoty. Najednou, jakmile jsem na tu petrolejovou zaměřila pozornost, viděla jsem ji všude. :-) A tak jsem zkoušela a vymýšlela autfity a ve finále jsem na focení vybrala dokonce dva. Takže se brzo můžete těšit na další petrolejový Autfit post s Peugeot 2008! :-)

Peugeot 2008_autfit_1__autokabelky_011

Letošní rozmarné léto dává prostor kombinacím kousků, které k sobě svou „sezónností“ zdánlivě nepasují. A mě tyhle nezvyklé kombinace vážně baví a jak vidíte na fotkách, docela jsem se vyřádila. Došlo na kombinaci „vagabondích“ kozaček, džínových kraťasů, které mi na přání z mých starších džínů „vytvořili“ v Expres krejčovství (pokud jste z Prahy a okolí, mohu vřele doporučit!), lehkého roláku, který do autfitu přinesl tu správnou barvu, a černé dlouhé vesty. V tomhle autfitu nemohla chybět oblíbená malá černá kabelka, která člověka donutí netahat s sebou kupu zbytečností a navíc se dá nosit cross body. Pak už zbývá jen na sebe navěsit pár „cetek“, nasadit sluneční brýle a jde se. :-)

A co vy? Máte rády petrolejovou? Máte ji v šatníku? Nebo koupily byste si auto v téhle barvě?

 

Foto: Steering Media

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *