8 tipů na cestování se psem

3.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Hotel pro domácí mazlíčky, hodná „babička“ či kamarádka. Buď můžete svého čtyřnohého kamaráda v době dovolené nechat na hlídání nebo může vyrazit s vámi. Pokud se budete řídit těmito osmi praktickými radami, bude to bezpochyby krásný výlet pro vás všechny!

přečíst celé

Operativní leasing – srovnejte si nabídky snadno a rychle

28.7.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Nejhorší je překonat ten pocit, že auto nevlastníte. Alespoň pro mě. Ale když se člověk od tohoto majetnického zvyku oprostí, zjistí, že operativní leasing je v mnoha případech a životních situacích skvělou a často dokonce i ekonomicky výhodnější variantou.

přečíst celé

Blogerka-špionka v servisu – Jak v Renocaru pečují o své zákaznice?

26.7.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

„To bude drahý, paninko!“ Často se mě ptáte na zkušenosti se servisem, mnohé z vás mají ze servisních techniků a mechaniků noční můry. I já bych mohla k dobru přidat pár historek. Ale ne, rozhodla jsem se naopak pro vás otestovat služby jednoho autorizovaného servisu, kde je servisní svět v pořádku. Skvělá péče, výborné kafe, profesionální a vstřícný přístup. Užijte si spolu se mnou servisní wellness v Renocaru.

přečíst celé

Registrace ojetého vozu – novinky

9.6.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Od začáku června letošního roku začal platit novelizovaný zákon č.56/2001 Sb. (zákon o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích). Kromě možnosti registrovat ojeté auto na nového majitele i mimo místo trvalého bydliště nebo sídlo prodávajícího v něm přibyla i možnost „nucené registrace“, pokud nový vlastník při převodu nespolupracuje.

přečíst celé

Barva autokabelky – okno do duše majitelky

5.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

„Zákazník si může vybrat jakoukoliv barvu auta, pokud to bude černá,“ prohlásil Henry Ford. O více než sto let později je však situace naštěstí jiná a automobilky nabízejí nejen širokou paletu základních barev, ale i spousty dalších, mnohdy speciálně pro daný model namíchaných odstínů. A mně se zdá, že si tu nabídku barev začínáme čím dál tím více užívat. Co o nás ale vlastně vypovídá barva auta, ve kterém jezdíme?

přečíst celé

Řidičské průkazy – muži versus ženy

30.3.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Řidičák skupiny B (osobní auto) má v naší republice dvě třetiny dospělých. Žen-řidiček je však v průměru o čtvrtinu méně než mužů-řidičů.

přečíst celé

Interiér Fordu Fiesta aneb jak se šije podšívka autokabelky?

27.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Člověk se prý v průběhu pouhých tří minut rozhodne, zda se mu nějaká věc líbí či nelíbí. Stejné je to při výběru auta. Vnější design vás přivede do showroomu, ale interiér rozhodne o tom, jestli si auto koupíte. Nevěříte? Je to vážně věda!

přečíst celé

She’s inspiration, She’s Mercedes

13.3.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Víte, že až 80 % všech automobilových nákupních rozhodnutí ovlivňují ženy a 40 % automobilů je kupováno pro ženy nebo je kupují přímo ženy? Není divu, že na nás automobilky stále více a více myslí! Zdaleka však nejde jen o to zdvojnásobit počet barevných variant ve vzorníku laků karoserie. :-) Už jste slyšely o projektu She’s Mercedes?

přečíst celé