VLOG – Jak dolít kapalinu do ostřikovačů?

11.12.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Rozsvítila se vám oranžová kontrolka nebo vaše autokabelka hlásí „nízká hladina kapaliny ostřikovačů“? Co teď? Dolévání kapaliny do ostřikovačů krok za krokem v novém vlogu. Spolu to zvládneme levou zadní! :-)

přečíst celé

VLOG – Jak vybrat správnou nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů?

15.11.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Stalo se vám někdy, že jste po ostříknutí okna cítili nepříjemný zápach? Nebo se vám na okně dělají mastné šmouhy? Ředit či neředit? S těmito útrapami je konec, podívejte se na video, jak si vybrat voňavou a šetrnou nemrznoucí směs do ostřikovačů!

přečíst celé

Kdy a proč přezout na zimní pneumatiky?

23.10.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Pár rad a pádných argumentů na téma, proč v zimě nejezdit na letních.

přečíst celé

Kdo je automobilový sommelier aneb 5 nejkurióznějších profesí v autoprůmyslu

16.6.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Že v automobilkách, ve vývojových odděleních najdeme modeláře či krejčí, bych asi ještě pochopila, ale sommeliery? Aneb pět nejkurióznějších profesí v automobilovém průmyslu.

přečíst celé

Zrození autokabelky za 1400 dní

1.3.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Čtrnáct set dní, více než 1000 skic, 5000 kilogramů modelářské hlíny a 1000 litrů laku. To je jen několik čísel, která ilustrují proces navrhování designu a zrození nového modelu autokabelky….

přečíst celé

Čas na nákup letních bot! Tedy chci říct čas na letní pneumatiky :-)

25.2.2017 Věra Petrů Vostrá , 3 komentáře

Jaro už se blíží. Třikrát hurá! Teploty stoupají i k 15 stupňům a stejně jako bychom my v takovém počasí trpěly ve sněhulích, trápí se i naše auto na zimních pneumatikách. Je čas začít přemýšlet o přezutí. Mám pro vás mnoho praktických rad, tipů a odkazů!

přečíst celé

Podle čeho si vybíráme ojetá auta?

3.2.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Muži si myslí, že my holky vybíráme a odlišujeme auta jen podle barvy. Tenhle mýtus vyvrací statistika autobazaru AAA Auto. Podle ní se při výběru auta chováme velmi rozumně a prakticky. Posuďte samy!

přečíst celé

Vnímání auta všemi pěti smysly – zvuky

31.1.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Auto vám v první řadě musí být po chuťi, musí lahodit vašemu oku, v interiéru by vám to mělo vonět a použité materiály musí být přijemné na dotek. V neposlední řadě je důležité i to, jaké zvuky auto vydává. A tím nemyslím jen motor. Automobilky se spokojeností všech vašich smyslů intenzivně zabývají, posuďte samy.

přečíst celé