VLOG – Jak dolít kapalinu do ostřikovačů?

11.12.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Rozsvítila se vám oranžová kontrolka nebo vaše autokabelka hlásí „nízká hladina kapaliny ostřikovačů“? Co teď? Dolévání kapaliny do ostřikovačů krok za krokem v novém vlogu. Spolu to zvládneme levou zadní! :-)

přečíst celé

VLOG – Jak vybrat správnou nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů?

15.11.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Stalo se vám někdy, že jste po ostříknutí okna cítili nepříjemný zápach? Nebo se vám na okně dělají mastné šmouhy? Ředit či neředit? S těmito útrapami je konec, podívejte se na video, jak si vybrat voňavou a šetrnou nemrznoucí směs do ostřikovačů!

přečíst celé

Vlog – Proč a kdy přezout na zimní pneumatiky a jak správně vybrat?

28.10.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Krátké video na aktuální přezouvací téma. Od 1. listopadu bysme měli jezdit na zimních. Nejde však jen o to, že můžete dostat pokutu, jde o to, že můžete dostat smyk. Jak se tedy připravit na zimu a na ten bílý „bordel“? :-)

přečíst celé

8 tipů na cestování se psem

3.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Hotel pro domácí mazlíčky, hodná „babička“ či kamarádka. Buď můžete svého čtyřnohého kamaráda v době dovolené nechat na hlídání nebo může vyrazit s vámi. Pokud se budete řídit těmito osmi praktickými radami, bude to bezpochyby krásný výlet pro vás všechny!

přečíst celé

Objevte svůj (auto)styl – Extravagantní typ

12.8.2016 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Slovem extravagantní je řečeno vše. Šokující, jiné, pohledy okolí přitahující… Extravagantní ženy budou milovat auta, která ostatní typy považují za bláznivá až zhýralá. Ale ony to tak mají, potřebují být vidět, potřebují zářit!

přečíst celé

Objevte svůj (auto)styl – Avantgardní typ

5.8.2016 Věra Petrů Vostrá , , 2 komentáře

Na jednu stranu se auto k ezoterické a ekologické podstatě tohoto stylu nehodí. Na druhou stranu ne každá avantgarda je aktivistka a ne každá avantgarda považuje za nejpraktičtější jezdit na rodinnou dovolenou vlakem. :-)

přečíst celé

Objevte svůj (auto)styl – Nekonvenční typ

27.7.2016 Věra Petrů Vostrá , , 2 komentáře

Nikoli výstřední, nikoli nudné. Nekonvenční typy, neboli rebelky rády narušují zavedené pořádky, jsou to ženy dvou tváří, a baví je tak hlavně auta, za jejichž volanty je zvykem vídat muže. Jako „jangové“ typy, které dostaly do vínku i trochu mužské energie, řídí rády a auto berou jako prostředek k vyjádření i zajištění svobody a soběstačnosti.

přečíst celé

Objevte svůj (auto)styl – Okázalý typ

9.7.2016 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Váš vkus je jednoduchý, jednoduše se spokojíte s tím nejlepším. :-) Viděly jste film Román pro muže? Miroslav Donutil tam naprosto úžasně hraje okázalého muže. Partnerem filmu byla značka BMW, takže jezdil v X5, já mám však pro vás tipy na ještě okázalejší auta.

přečíst celé