8 tipů na cestování se psem

3.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Hotel pro domácí mazlíčky, hodná „babička“ či kamarádka. Buď můžete svého čtyřnohého kamaráda v době dovolené nechat na hlídání nebo může vyrazit s vámi. Pokud se budete řídit těmito osmi praktickými radami, bude to bezpochyby krásný výlet pro vás všechny!

přečíst celé

Kdo je automobilový sommelier aneb 5 nejkurióznějších profesí v autoprůmyslu

16.6.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Že v automobilkách, ve vývojových odděleních najdeme modeláře či krejčí, bych asi ještě pochopila, ale sommeliery? Aneb pět nejkurióznějších profesí v automobilovém průmyslu.

přečíst celé

Barva autokabelky – okno do duše majitelky

5.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

„Zákazník si může vybrat jakoukoliv barvu auta, pokud to bude černá,“ prohlásil Henry Ford. O více než sto let později je však situace naštěstí jiná a automobilky nabízejí nejen širokou paletu základních barev, ale i spousty dalších, mnohdy speciálně pro daný model namíchaných odstínů. A mně se zdá, že si tu nabídku barev začínáme čím dál tím více užívat. Co o nás ale vlastně vypovídá barva auta, ve kterém jezdíme?

přečíst celé

Slavnostní otevření nového AMG Performance centra

4.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

AMG slaví padesátiny, AMG Performance Center v Mercedes-Benz Praha třetí výročí. Čas slavit a dávat dárky. Na pražském Chodově si nadělili zrekonstruované AMG Performance centrum, které je skutečným svatostánkem nejvýkonnějších Mercedesů. Na slavnostním otevření jsem nemohla chybět. :-)

přečíst celé

Řidičské průkazy – muži versus ženy

30.3.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Řidičák skupiny B (osobní auto) má v naší republice dvě třetiny dospělých. Žen-řidiček je však v průměru o čtvrtinu méně než mužů-řidičů.

přečíst celé

Ženy vs. muži – výběr auta

17.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 3 komentáře

Jak je to s preferencí mužů a žen při koupi ojetého auta? Nedávno se ke mně dostala statistika jednoho autobazaru, která mě vážně zaujala a v mnohém i překvapila. A tak jsem se nechala inspirovat k napsání nového postu a rozhodla jsem se s vámi o její výsledky podělit.

přečíst celé

She’s inspiration, She’s Mercedes

13.3.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Víte, že až 80 % všech automobilových nákupních rozhodnutí ovlivňují ženy a 40 % automobilů je kupováno pro ženy nebo je kupují přímo ženy? Není divu, že na nás automobilky stále více a více myslí! Zdaleka však nejde jen o to zdvojnásobit počet barevných variant ve vzorníku laků karoserie. :-) Už jste slyšely o projektu She’s Mercedes?

přečíst celé

Bezpečnost dětí na cestách autem

10.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Bezpečnost vašich dětí na cestách autem není radno podceňovat. Ať už s nimi jedete jen za roh do obchodu nebo stovky kilometrů. Nezáleží totiž pouze na vašich řidičských dovednostech, ale i na ostatních řidičích…

přečíst celé