8 tipů na cestování se psem

3.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Hotel pro domácí mazlíčky, hodná „babička“ či kamarádka. Buď můžete svého čtyřnohého kamaráda v době dovolené nechat na hlídání nebo může vyrazit s vámi. Pokud se budete řídit těmito osmi praktickými radami, bude to bezpochyby krásný výlet pro vás všechny!

přečíst celé

Bezpečnost dětí na cestách autem

10.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Bezpečnost vašich dětí na cestách autem není radno podceňovat. Ať už s nimi jedete jen za roh do obchodu nebo stovky kilometrů. Nezáleží totiž pouze na vašich řidičských dovednostech, ale i na ostatních řidičích…

přečíst celé

Jak dolít kapalinu do ostřikovačů?

10.1.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Možná je to pro vás hračka nebo máte vždy po ruce nějakého ochotného gentlemana. Ale kdyby nááhodou ne, tak jsem pro vás připravila jednoduchý návod, jak kapalinu do ostřikovačů doplnit.

přečíst celé

Osobní asistent a přítel na telefonu – Opel OnStar! O čemže je to řeč?

Na cestách se člověk dostane do řady situací, kdy potřebuje pomoci. Ne vždy je po ruce či na telefonu někdo známý nebo někdo, kdo by si věděl rady. Opel přišel se službou profesionálního asistenta. Je vzhůru ve dne v noci, mluví česky, má zmáklou celou Evropu a pomůže vám ve více i méně krizových situacích. Při nehodě, v případě technické závady, když si zabouchnete klíčky v autě nebo třeba jen když nevíte, kde jste zaparkovaly, nebo hledáte nejbližší benzinku a svítící „dojezd 2 km“ vás stresuje natolik, že už nevíte, kde má ta zatracená navigace body zájmu.

přečíst celé

Škoda Safety Day – Přivaž se, zavaž se!

17.10.2016 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Tady žádné „nevaž se, odvaž se!“ neplatí, ani se nevyplácí. Na nedávné prezentaci Škoda Safety Day byla řeč i o tom, že veškeré nejmodernější bezpečností systémy jsou vám k ničemu, když nejste v autě připoutané. Jak zdánlivě banální, ale jak důležité připomenutí. Sama jsem si musela sáhnout do svědomí…

přečíst celé

Škoda Safety day – 1. díl + Video!

8.10.2016 Věra Petrů Vostrá , , 2 komentáře

Výklad a následné praktické ukázky a zkoušky „na vlastní kůži“. Na akci Škoda Safety Day jsem načerpala spoustu úžasných poznatků a informací. Abych vás dlouhým vzdělávacím článkem neunudila k smrti, budu vám témata dávkovat po částech. Škola hrou o bezpečnostních systémech v autech začíná.

přečíst celé

Jak se zachovat po dopravní nehodě?

27.6.2016 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Štěstí přeje připraveným a znáte to, nepříjemné věci, na které jste připravené nebo proti kterým jste pojištěné, se vám většinou vyhýbají. A proto si řekneme a připomeneme, jak se zachovat v případě, že se stanete účastníkem dopravní nehody.

přečíst celé

Nevolejte o pomoc, zadejte mikropráce!

11.2.2016 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Potřebujete vyměnit prasklou žárovku, hodit zimní kola, co máte ve sklepě, na auto nebo třeba jen dofouknout gumy, dolít olej, něco odvézt nebo pomoc s čímkoli, s čím si nevíte rady? Zkuste mikropráce!

přečíst celé