Seat Mii by Cosmopolitan

24.5.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

V katalogu píšou: „Řiďte něco, co vás činí šťastnými, něco, co na silnici vypadá stejně stylově jako vy na chodníku!“. Naprosto univerzální autokabelkovská poučka a rada pro výběr auta. :-) Řeč ale je hlavně o Seatu Mii Cosmpolitan.

přečíst celé

Důležité pojmy a jízdní dojmy – Škoda Rapid

17.5.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Ačkoli se to na první pohled možná nezdá, modernizovaná Škoda Rapid přijíždí s řadou novinek. Jaké to jsou a jaký dojem na mě novinka udělala na testovacích jízdách, které vedly horskými silničkami německého pohoří Taunus?

přečíst celé

Představení Volvo XC60 – Galerie Mánes

25.4.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

K 90. narozeninám značky si Volvo dalo krásný dárek. Novou generaci modelu XC60. Skandinávská novinka už dojela i do Česka a já byla u toho, když z ní v Praze poprvé stáhli plachtu. :-)

přečíst celé

První dojmy z Peugeot 5008 – Manická fáze

24.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Peugeot jede na manické vlně úspěchu. Dařilo se mu v Dakaru, v anketě Evropské auto roku, má rekordní prodeje. Zrozencem tohoto úspěšného období je novinka, Peugeot 5008. Minulá generace byla obyčejná, za novinkou se jistě otočíte. Ale jaká skutečně je?

přečíst celé

Exkluzivní setkání – Opel Crossland X (+ceník)

7.4.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Opel Crossland X je nejnovějším modelem Opelu, který se necelý týden před Ženevským autosalonem pár vyvoleným představil v Praze. Já tam samozřejmě nemohla chybět! :-)

přečíst celé

Slavnostní otevření nového AMG Performance centra

4.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

AMG slaví padesátiny, AMG Performance Center v Mercedes-Benz Praha třetí výročí. Čas slavit a dávat dárky. Na pražském Chodově si nadělili zrekonstruované AMG Performance centrum, které je skutečným svatostánkem nejvýkonnějších Mercedesů. Na slavnostním otevření jsem nemohla chybět. :-)

přečíst celé

Interiér Fordu Fiesta aneb jak se šije podšívka autokabelky?

27.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Člověk se prý v průběhu pouhých tří minut rozhodne, zda se mu nějaká věc líbí či nelíbí. Stejné je to při výběru auta. Vnější design vás přivede do showroomu, ale interiér rozhodne o tom, jestli si auto koupíte. Nevěříte? Je to vážně věda!

přečíst celé

Nová Škoda Octavia – mezi čtyřma očima (jízdní dojmy)

27.2.2017 Věra Petrů Vostrá , 1 komentář

Škoda Octavia letos slaví 21. narozeniny (vyrábí se od roku 1996). Číslo 21 je z pohledu numerologie i lidského života považováno za velmi silné. Víte například, že z nové činnosti, kterou zařadíte do svého každodenního programu, se po 21 dnech stane zvyk? Nebo že až v 21. letech se člověk skutečně stává dospělým? Také Škoda Octavia v tomto věku prošla proměnou, a to celkem nepřehlédnutelnou. Jak je na tom se svým „vnitřním nastavením“, jsem se vydala zjistit na prezentaci do Portugalska.

přečíst celé