Představení a svezení: Citroën C4 Cactus

31.3.2018 Věra Petrů Vostrá 1 komentář

Nestíháte si dopít ranní kafe? Normálně si ho odložte na střechu auta, nastartujte, odvezte děti do školy, pak jeďte do práce, zaparkujte, sundejte hrneček ze střechy a v klidu si svůj životabudič dopijte. ☕️ Teda jen v případě, že máte Citroën C4 Cactus. 😜

přečíst celé

Chci si půjčit auto/půjčím své auto – nový koncept sdílení HoopyGo

14.12.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Nedávno jsem narazila na stránky hoppygo.cz, které nabízení úplně novou službu. Můžete si přes ně od někoho půjčit auto nebo zde naopak svoje auto půjčovat. Já si to teda nějak nedovedu představit, mám to nastavené tak, že auto, zubní kartáček a chlap se nejpůjčuje. ? Ale možná to máte jinak a rozhodně je to zajímavá novinka.

přečíst celé

Nový Nissan Leaf – druhá generace elektromobilní vlaštovky

4.12.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Každý čtvrtý elektromobil jezdící po naší „zelené“ planetě má na kapotě logo Nissan. Je to hlavně zásluha modelu Leaf, který se pyšní titulem Evropské auto roku a mnohými prvenstvími ve své třídě. A jeho nová generace si připíše další – první elektromobil, o kterém budu psát na Autokabelkách. :-)

přečíst celé

Subaru Impreza – na vlastní oči, ruce, nohy :-)

27.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Subaru je specialista na čtyřkolky (moc dobře to vím, jedno mám doma). Je tak logické, že má dnes v nabídce drtivou převahu SUV a crossoverů. Pokud vám ale stejně jako mně chybí nějaký „normální“ model, tak mám pro vás dobrou zprávu – Impreza je zpět! Já už s ní jezdila a ze všech těch úžasných dojmů se musím vypsat, takže jdu na to!

přečíst celé

Řídila jsem nový Volkswagen Polo!

15.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

V roce, kdy se představovala první generace Volkswagenu Polo, se otevřel obchodní dům Kotva, vysílal se v premiéře seriál Chalupáři a byla založena společnost Microsoft. Možná jste tehdy stejně jako já ještě houbařily. Tady a teď tu však máme šesté provedení tohoto úspěšného modelu, a to už pro vás můžu řádně proklepnout. Tak se pohodlně usaďte (jako já v novém Polu) a jedééém!

přečíst celé

X-tra informace – vše, co musíte vědět o Mercedesu třídy X!

11.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Pick-up jako autokabelka je docela úlet. Ale za mě krásný úlet. Hlavně v případě nového Mercedesu třídy X. Já nejezdit tak často do centra Prahy, hned bych ho chtěla! Před pár dny byla třída X oficiálně uvedena na český trh. Ideální doba se s ní lépe seznámit.

přečíst celé

Jak jezdí a kolik stojí Opel Grandland X?

6.11.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

V létě jsem byla na statickém představení nového Opelu Grandland X a psala jsem vám, že na svezení si musíme počkat do října. Kdo si počká, ten se dočká, 31. října jsme se spolu s ostatními novináři a blogery proháněli novými Grandlandy X po Středočeském kraji. Takže jak jezdí?

přečíst celé

Moje dojmy – Jak jezdí Hyundai Kona?

29.10.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Hyundai poslední dobou hodně šlape do designu. Pro mě je vrcholem tohoto snažení jednoznačně nové SUV Kona. Jak vypadá naživo a jak jezdí, jsem se vydala zjistit do Barcelony na první oficiální testování.

přečíst celé