Operativní leasing – srovnejte si nabídky snadno a rychle

28.7.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Nejhorší je překonat ten pocit, že auto nevlastníte. Alespoň pro mě. Ale když se člověk od tohoto majetnického zvyku oprostí, zjistí, že operativní leasing je v mnoha případech a životních situacích skvělou a často dokonce i ekonomicky výhodnější variantou.

přečíst celé

Registrace ojetého vozu – novinky

9.6.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Od začáku června letošního roku začal platit novelizovaný zákon č.56/2001 Sb. (zákon o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích). Kromě možnosti registrovat ojeté auto na nového majitele i mimo místo trvalého bydliště nebo sídlo prodávajícího v něm přibyla i možnost „nucené registrace“, pokud nový vlastník při převodu nespolupracuje.

přečíst celé

Podle čeho si vybíráme ojetá auta?

3.2.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Muži si myslí, že my holky vybíráme a odlišujeme auta jen podle barvy. Tenhle mýtus vyvrací statistika autobazaru AAA Auto. Podle ní se při výběru auta chováme velmi rozumně a prakticky. Posuďte samy!

přečíst celé

Jak se zachovat po dopravní nehodě?

27.6.2016 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Štěstí přeje připraveným a znáte to, nepříjemné věci, na které jste připravené nebo proti kterým jste pojištěné, se vám většinou vyhýbají. A proto si řekneme a připomeneme, jak se zachovat v případě, že se stanete účastníkem dopravní nehody.

přečíst celé

Pujč si auto za stovku!

22.3.2016 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Zajímavý koncept autopůjčovny, kde si můžete auto půjčit podstatně levněji, než je zvykem. A to proto, že jezdíte pojízdnou reklamou. Potřebuješ být pár měsíců „motorizovaná“ a nevíš, jak to řešit? Čti dále o projektu Auto za stovku!

přečíst celé

Boty (kola) dělají auto!

9.3.2016 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Design kol má na vzhled auta zásadní vliv. I automobilky si u svých výstavních modelů pro autosalony dávají na kolech mimořádně záležet. My samozřejmě kromě vzhledu řešíme i cenu a praktičnost. Rozhodně to ale neznamená, že by naše oko muselo strádat. Jak tedy správně obout své auto?

přečíst celé

Nevolejte o pomoc, zadejte mikropráce!

11.2.2016 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Potřebujete vyměnit prasklou žárovku, hodit zimní kola, co máte ve sklepě, na auto nebo třeba jen dofouknout gumy, dolít olej, něco odvézt nebo pomoc s čímkoli, s čím si nevíte rady? Zkuste mikropráce!

přečíst celé

Autokabelka pro blogerku

17.12.2015 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

S fashion blogerkou Terezou Kuldovou jsem zkoušela služby firmy Autotým. Svou první autokabelku si Terezka nakonec vybrala a rovnou prozradím, že je nadšená!

přečíst celé