Slavnostní otevření nového AMG Performance centra

4.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

AMG slaví padesátiny, AMG Performance Center v Mercedes-Benz Praha třetí výročí. Čas slavit a dávat dárky. Na pražském Chodově si nadělili zrekonstruované AMG Performance centrum, které je skutečným svatostánkem nejvýkonnějších Mercedesů. Na slavnostním otevření jsem nemohla chybět. :-)

Na mapě světa byste AMG Performance center našly 300. V Česku je jedno a to právě v Mercedes-Benz Praha. Otevřeno bylo v dubnu 2014, nyní se zvětšilo o polovinu.

AMG Performance centra jsou v základu jednotně navržena. Jde o unikátní prodejní a výstavní prostory a emotivní prezentaci jedinečných modelů AMG. Stejně jako na výrobu těchle pekelně výkonných i pekelně drahých autokabelek, i na zařízení AMG Performance center se používá jen to nejlepší.  Designový interiér v sobě snoubí luxus, vášeň a motorsport. Skvěle vypadá například podlahová grafika, která evokuje „boxovou uličku“, a jelikož mozek si podněty kóduje jazykem VAK (Visual, Audio, Kinestetik) nemůže v ráji milovníků krásných aut a silných motorů chybět ani pitlane zóna se zvukovou aparaturou, která umí přehrát zvuky všech AMG motorů.

Prodejní personál i přijímací technik servisu jsou speciálně vyškoleni v sídle Mercedes-AMG v Affalterbachu. Ve vozovém parku se vždy najdou minimálně tři předváděcí vozy a v České republice najde své zákazníky asi stovka AMGéček ročně. Prodejem to tu však jen začíná… Zákazníci se mohou těšit na AMG eventy, Driving academy a mnohé další.

Večerem provázel Tomáš Richtr, komentár Formule 1. Příznačné to spojení, Mercedes totiž královně motorsportu v posledních letech s přehledem dominuje.

Tipněte si, kolik modelů AMG je aktuálně v nabídce. A pak si je všechny prohlédněte v katalogu AMG modelů. Za mě největší úlet je G 63 AMG, prostě boží věc! Ale kdybych si měla vybrat, co bych chtěla mít ráno v garáži, bylo by to C 63 AMG.

 

Mnoho z nabízených modelů bylo možné na akci obdivovat, GLA 45 AMG jsme si mohli dokonce na testovací trati pod vedením zkušeného závodníka Martina Semeráda vyzkoušet. Testovací trasa a slalom se pak projížděly na čas a vítěze časovky v závěru večera Tomáš Richtr vyhlašoval. Nevyhrála jsem, představte si, že o to potěšení mě připravil můj manžel! Takže výhra zůstala v naší Petrů-Vostrý rodině a já pro příště hlasuju za dámský pohár. :-)

 

 

AMG Performance centrum stojí za vidění, i když u Vás pořízení Mercedesu AMG zrovna není na pořadu dne… Zdraví Vás poražená, ale extrémně pobavená blogerka VPV :-)

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *