Fotostory – Pohořím Taunus se Škodou Rapid

15.5.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Když se řeklo, že se na jízdní představení modernizované Škody Rapid pojede do Frankfurtu, vůbec jsem netušila, po jak krásných horských silničkách se budu prohánět. Přiznám se, že pohoří Taunus jsem si do slepé mapy ve své hlavě musela teprve zapsat. Mám pro vás zážitky z cest i tip na výlet pro milovnice lidskou silou i výkonnými motory poháněných kol. :-)

přečíst celé

Vysočanská Pragovka světovým centrem umění a designu

14.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Projekt na znovu vzkřísení legendární prvorepublikové továrny ležící v centru industriální části Prahy 9 vznikl před rokem. Ambiciózní projekt nové Pragovky bude novým srdcem Vysočan. O co jde?

přečíst celé

#Ford Social Home – blogerské a youtuberské doupě

7.4.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Ford si dal v Itálii (a nejen tam) za cíl oslovit lidi, jejichž pozornost se primárně nezaměřuje na svět aut. Cílem je oslovit mladé lidi žijící trochu ve virtuálním světě sociálních sítí a digitálních technologií. Místem střetnutí těchto dvou světů je Ford Social Home. Pojedete-li do Milána, určitě se tu zastavte!

přečíst celé

Design, móda, Ford, Milano – fotostory

23.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Kde jinde by se měla konat akce o designu než v jednom z hlavních světových měst módy a stylu! Ford zde uspořádal prezentaci svého nového designérského směru, který už se „ve hmotě“ projevil v interiéru nové Fiesty. Ale dříve než zpracuju post se seriózními informacemi z design tour, mám pro vás fotostory z Milána. Já to blogování a cestování fakt miluju! :-)

přečíst celé

Porto, Maia, Octavia – Fotostory

22.2.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Modernizovaná Škoda Octavia se novinářům a blogerům představila v Portugalsku. Nová energie byla cítit jak z Octavie, tak z přírody, jaro je tu. Malebná portugalská přímořská městečka byla ideálním místem pro focení i hledání nové inspirace, a tak mám pro vás opět nejen post s jízdními dojmy s novým modelem, ale i tuhle malou fotostory s tipem na výlet.

přečíst celé

Ženevský autosalon 2017

4.2.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Všude dobře, tak co doma? :-) Ven bych teda aktuálně ani nepřítele nevyhnala, ale co byste řekli třeba na výlet na ženevský autosalon, jeden ze dvou největších „svátků“ automobilových novinek? Myslím, že váš partner by nebyl proti a můžete mu to nadělit k Valentýnu. :-) Tady je pár praktických informací a tipů…

přečíst celé

Fotostory z Mallorky – prezentace Škoda Kodiaq

15.1.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 4 komentáře

Nejen technickými údaji a jízdními dojmy je autoblogerka živa. :-) Vyrazit na tři dny na Mallorku má své kouzlo i v zimě! Mallorčané umějí žít a já si užívala sluníčka i skvělé atmosféry, která na prezentaci Škody Kodiaq panovala.

přečíst celé

Dámská jízda – nejen „škola smyku“

8.7.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Dámská jízda, akce pořádaná na polygonu v Mostě, byla zaměřená na praktické ukázky inovátorského přístupu k tématu bezpečné jízdy. My motoristické novinářky, redaktorky a blogerky jsme si tu za volantem svého či zapůjčeného vozu a pod dohledem instruktora mohly vyzkoušet, jak čelit krizovým řidičským situacím.

přečíst celé