Fotostory – s Renaultem Koleos na hranice (Slovensko-maďarské)

23.7.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Jelikož mám z prezentace Renaultu Koleos kupu fotek a zážitků a nejen jízdními dojmy s novými autokabelkami je automobilová blogerka živa, vznikla tahle fotostory ze Šamorína jeho okolí.

přečíst celé

Ford fotoworkshop – Jan Šibík – jak fotit smartphonem?

16.6.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Foťáky v telefonech jsou čím dál tím lepší, naše obliba sociálních sítí čím dál tím větší stejně jako touha zaznamenávat a sdílet okamžiky z našeho života. S foťákem se dnes chce nosit málokdo, přece jen ani dámská kabelka není bezedná a naše křehká ramena neunesou vše. :-) Mám pro vás kupu rad a tipů, jak udělat smartphonem krásnou fotku. A to od člověka více než povolaného, od známého českého fotografa Jana Šibíka!

přečíst celé

Mercedes-Benz AMG Performance Night

22.5.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Přehlídka modelů Mercedes-AMG a slavnostní odhalení Mercedes-AMG GT R a Mercedes-AMG GT C Roadster. Krásná auta, výkonné motory, dobré jídlo, pití i zábava. Musím uznat, že Mercedes umí nejen dělat skvělá auta, ale i pořádat skvělé večírky! :-)

přečíst celé

Fotostory – Pohořím Taunus se Škodou Rapid

15.5.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Když se řeklo, že se na jízdní představení modernizované Škody Rapid pojede do Frankfurtu, vůbec jsem netušila, po jak krásných horských silničkách se budu prohánět. Přiznám se, že pohoří Taunus jsem si do slepé mapy ve své hlavě musela teprve zapsat. Mám pro vás zážitky z cest i tip na výlet pro milovnice lidskou silou i výkonnými motory poháněných kol. :-)

přečíst celé

Design, móda, Ford, Milano – fotostory

23.3.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Kde jinde by se měla konat akce o designu než v jednom z hlavních světových měst módy a stylu! Ford zde uspořádal prezentaci svého nového designérského směru, který už se „ve hmotě“ projevil v interiéru nové Fiesty. Ale dříve než zpracuju post se seriózními informacemi z design tour, mám pro vás fotostory z Milána. Já to blogování a cestování fakt miluju! :-)

přečíst celé

Porto, Maia, Octavia – Fotostory

22.2.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Modernizovaná Škoda Octavia se novinářům a blogerům představila v Portugalsku. Nová energie byla cítit jak z Octavie, tak z přírody, jaro je tu. Malebná portugalská přímořská městečka byla ideálním místem pro focení i hledání nové inspirace, a tak mám pro vás opět nejen post s jízdními dojmy s novým modelem, ale i tuhle malou fotostory s tipem na výlet.

přečíst celé

Fotostory z Mallorky – prezentace Škoda Kodiaq

15.1.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 4 komentáře

Nejen technickými údaji a jízdními dojmy je autoblogerka živa. :-) Vyrazit na tři dny na Mallorku má své kouzlo i v zimě! Mallorčané umějí žít a já si užívala sluníčka i skvělé atmosféry, která na prezentaci Škody Kodiaq panovala.

přečíst celé

Šťastné a veselé!!

24.12.2016 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Ať už pod stromečkem nějakou kabelku či autokabelku najdete či nenajdete :-), přeju Vám všem, ať si Vánoce užijete na maximum! Ať pro vás Vánoce nejsou stresem a soutěží o nejuklizenější byt či největší množství napečeného cukroví, ale opravdu svátky klidu a pohody, ať nejsou rodinné sešlosti povinností, ale radostí, ať i po vánočním hodování […]

přečíst celé