Kolekce kabelek a tašek Peugeot Design Lab

11.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , 1 komentář

O propojení světa automobilů se světem kabelek už hlásám dávno. :-) Teď svou kolekci autokabelek představilo designérské centrum Peugeot Design Lab. Exkluzivní kabelky a cestovní zavazadla jsou k dostání ve značkovém showroomu Peugeot Avenue v Paříži.

přečíst celé

Jak bezpečně uložit nákup do kufru?

28.7.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Rohlik.cz, Kolonial.cz, Tesco Online nebo tohle! Vše v e-shopech bohužel nemají, a tak i já milovnice služby „dovezeme vám to domů“, občas pro nějaké oblíbené produkty a vychytávky do obchodu zamířím.

přečíst celé

Burácející postýlka Ford MaxMotor Dreams

5.5.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Jako malá jsem toho prý moc nenaspala a spolehlivě jsem usínala jedině na zadní sedačce polského Fiatu 126P. A že to tam byl pořádný rachot. Kruci, tuhle postýlku jsem si jako první měla nechat pantentovat já!!! :-)

přečíst celé

Navigace do telefonu? Doporučuju Google!

20.2.2017 Věra Petrů Vostrá , 3 komentáře

I když se přenosné jednoúčelové navigace dlouho držely, v posledním roce či dvou o ně zájem klesá. Spíše než větším množstvím aut s vestavěnou navigací to bude častějším využíváním navigačních aplikací ve smartphonech. Mám pro vás pár rad a zkušeností s navigací Google maps.

přečíst celé

Držák na telefon – malý, ale šikovný!

24.1.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Pamatujete na post o Car iPocket? Tak tady je tak druhá „blbůstka“ a vychytávka, která se mnou jezdí v autě.

přečíst celé

Blbost, ale šikovná :-) Car iPocket aneb úložných prostor není nikdy dost!

19.1.2017 Věra Petrů Vostrá , , , 0 komentářů

Taky nemáte odkládacích prostor, schránek a kapes nikdy dost? Hlavně těch, co jsou skutečně po ruce? Přece jen, ve schránce před spolujezdcem se za jízdy nehledá snadno ani bezpečně. Nedávno jsem objevila Car iPocket, objednala a po zkušenosti můžu vřele doporučit!

přečíst celé

Peugeot – dětská odrážedla

19.8.2016 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

I zdánlivě obyčejné dětské hračky mohou být skutečnými designovými kousky. Odrážedla Peugeot jsou dílem stylisty Sylvaina Henryho ze Studia Peugeot Design Lab a vyrobila je rodinná firma Baghera, která se zabývá výrobou autíček a hraček již více než 15 let.

přečíst celé

Pes v autě – doplňky pro jeho bezpečnost

8.7.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Je jedním z vašich spolujezdců čtyřnohý mazlíček? Ať už je velikosti XS nebo je to maxipes Fík, „na volno“ by s vámi v autě jezdit neměl. Myslete na svou i jeho bezpečnost!

přečíst celé