Vůně do auta – Mr&Mrs Fragrance

4.5.2015 Veronika Petrů , 1 komentář

Tentokrát jeden takový voňavý příspěvek. :-) Mám pro vás totiž tip na nejlepší vůni do auta! Panáčci Mr&Mrs Fragrance vás budou zaručeně bavit.

Klasické stromečky mi obvykle voní tak nějak lacině a vtíravě, moc dlouho nevydrží a navíc mají dost nízkou estetickou hodnotu. Tekutých parfémů se trochu bojím, viděla jsem, jak dokážou poškodit palubní desku, když se z nich při neopatrné manipulaci voňavá vodička vylije. Pak je tu ještě pár dalších gelových, samolepících či nevímjakých variant. Mými favority však jednoznačně jsou voňaví panáčci Mr&Mrs Fragrance. Vybírat můžete z devíti druhů, koupíte je ve Fann Parfumerii nebo si je můžete objednat zde. Stojí sice skoro 250 Kč, ale vydrží i půl roku (na krabičce píšou tři měsíce, ale věřte, že v praxi voní a pachy pohlchují klidně až dvojnásobně dlouho). Panáčka jednoduše „zavěsíte“ do výdechu ventilace, a pak už si jen užíváte jeho voňavé společnosti.

Mimochodem, italská společnost Mr&Mrs Fragrance patří ve světě interiérových vůní ke špičce. Za úspěchem jejich produktů stojí dokonalé spojení kvalitní vůně s jedinečným designem Luca Trazziho.Výrobky Mr&Mrs Fragrance vám tak mohou provonět i domov, šatník či botník, kdyžtak jukněte sem.

 

Pan&Paní Voňavkovi a já vám přejeme pohodový vstup do nového týdne :-)

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

1 komentář

Daniel
22.8.2018

Mě se tedy spíše líbí tyto vůně: https://www.2din.cz/autokosmetika-vune-do-auta/ :)

Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *