Volvo V90 Cross Country a vzkaz Alana Wattse pro váš osobní rozvoj

28.4.2017 Věra Petrů Vostrá 2 komentáře

Radovat se nikoli jen z výsledku, ale i z cesty můžeme nejen za volantem! Míříte vždy jen za cílem, nebo si umíte užívat „proces“?

Úžasné video, ve kterém se vám v celé své kráse ukáže nové Volvo V90 Cross Country. Pozornost jsem však tentokrát zaměřila hlavně na myšlenky Alana Wattse, které videem provázejí a které mě přiměly k zamyšlení.

Stále se za něčím ženeme, žijeme myšlenkami na budoucnost, žijeme uzávěrkami, termíny a deadliny, máme pocit, že musíme to či ono stihnout, to či ono dokončit, až pak, až potom bude čas se radovat a užívat si. Radovat se však můžeme i z naší cesty, z toho co děláme, z toho jak se něčemu novému učíme, z toho jak rosteme. Co můžeme, musíme! Protože jen TADY A TEĎ je moment, kdy věci skutečně prožíváme!

Všichni to víme, vědomě či podvědomě, ale řídíme se tím? Když jsem tohle video poprvé zhlédla na prezentaci Volva, musím říct, že mi běhal mráz po zádech. Vědy osobního rozvoje a techniky osobního růstu mě popravdě řečeno poslední dobou hodně baví. Skoro jako auta. :-) A jak se mi to tady krásně propojilo… Za to Volvu moc děkuji.

Alan Watts byl britský filozof, spisovatel, řečník a popularizátor východních filozofií. Jeho hlavním tématem bylo hledání osobní identity a spojení s vyšším vědomím. Žijte teď tedy naplno přítomností a užijte si video s komentářem v podobě legendárního proslovu Alana Wattse z roku 1959! Stiskněte „PLAY“, stojí to za to!

„AHA“ moment nebo malé připomenutí… Dny plné krásný prožitků přeje VPV!

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

2 komentáře

Martin
2.5.2017

S dovolením sdílím a děkujeme ;) !

Btw. mám to stejně :) TADY a TEĎ …

Odpovědět

    Věra Petrů Vostrá
    2.5.2017

    Já děkuji! :-) Rádo se stalo!

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *