Volkswagen Garage Sound a Zara Larsson

15.9.2017 Veronika Petrů 0 komentářů

Volkswagen rozvíjí hudební platformu Garage Sound a zahajuje jednoletou spolupráci se švédskou držitelkou Grammy Zarou Larsson.

Volkswagen Garage Sound je mezinárodní série koncertů se zaměřením na digitální 360° komunikační kampaně, které souvisejí s aktuálními novinkami VW. Od roku 2015 nadchla své fanoušky na exkluzivních koncertech v příjemné atmosféře pro až 1000 hostů již celá řada mezinárodních hvězd, jako jsou Jessi J, Charli XCX a Anne-Marie. Kromě živých vystoupení se mohou fanoušci hudby setkávat s projektem Volkswagen Garage Sound především prostřednictvím digitálních médií.

Zara Larsson vystoupí na šestém koncertě Volkswagen Garage Sound, který se uskuteční 20. září 2017 ve frankfurtském klubu Gibson v rámci uvedení modelu T-Roc na trh.

Vystoupení bude podporovat také Sony Music Germany a švédská zpěvačka se na koncert už těší. „Mám obrovskou radost, že budu vystupovat na koncertě Volkswagen Garage Sound ve Frankfurtu! Přijedu se svou kapelou a tanečníky, takže to bude skutečně zábavná show!“ říká Zara Larsson, která před dvěma roky vyvolala pozdvižení na celém světě svým singlem „Lush Life“. Letos úspěšně vydala své první album „So Good“.

Vstupenky na koncert Volkswagen Garage Sound se Zarou Larsson budou losovány například v expozici značky Volkswagen na mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nebo na facebookovém kanálu Volkswagen Garage Sound.

So Goooood! :-)
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *