Lexus Skyjet ve filmu VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET

3.8.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Jak dlouho jste nebyli v kině? Já jsem přiznám, že snad půl roku. Je čas to napravit! V novém filmu Valerian a město tisíce planet, který nedávno přišel do kin, si zahrál i Lexus Skyjet.

Dane DeHaana a Cara Delevingne společně s dalšími členy hvězdné sestavy Rihannou a Krisem Wu zapózovali filmovým fanouškům u plavidla Skyjet. Valerian je nejnákladnějším evropským snímkem v historii!

Automobilka Lexus oslavila další milník spolupráce s filmovým studiem EuropaCorp na futuristickém plavidle Skyjet, které se objevilo ve filmové premiéře akčního dobrodružného snímku Valerian a město tisíce planet. Světová premiéra filmu se uskutečnila v kině TCL Chinese Theatre v Hollywoodu.

Jednomístnou vesmírnou loď Skyjet vytvořil autorský tým snímku Valerian s ambicí ukázat dopravní prostředek vycházející z reality, ale zároveň zapadající do světa filmu Valerian, jehož děj se odehrává ve 28. století. Tým kreativců uvedeného snímku spolupracoval s návrhářským týmem Lexus s cílem začlenit do konečné podoby plavidla Skyjet některé ikonické designové prvky značky Lexus i nejmodernější technologie automobilky.

„Bylo úžasné spatřit Skyjet na červeném koberci a vychutnat si fantastické reakce fanoušků. Film nám připomíná, že budoucnost je limitována pouze našimi představami. Z pohledu značky to podněcuje naši zvědavost a inspiruje nás ke snahám nabízet úžasné zážitky.“, říká Spiros Fotinos, vedoucí globálního brand managementu a marketingu značky Lexus

VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET

Francouzský ikonický komiks Valerian a Laureline od Pierra Christina a Jean-Claudeho Mézièrese, vydávaný nakladatelstvím Dargaud, dokázal vizionářský scénárista a režisér Luc Besson ve spolupráci s producentkou Virginií Besson-Sillovou posunout do moderní, jedinečné a výpravné ságy v duchu sci-fi. Valerian (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území, jejichž úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru. Na rozkaz velitele Filitta (Clive Owen) se oba dva vydávají na misi do dechberoucího mezigalaktického města Alpha, neustále rostoucí metropole plné obrovského množství tvorů ze všech koutů vesmíru. Sedmnáct milionů obyvatel žilo dlouhá léta pospolu a společně sdílelo dovednosti, technologie a zdroje ve prospěch všech. Bohužel ne všichni to vidí stejně a někde v pozadí se začíná schylovat k velkému nebezpečí.

Další informace o návrhu vesmírného plavidla SKYJET naleznete zde.
Další informace o filmu VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET naleznete na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

 

Z budoucnosti vás zdraví vaše VPV! :-)
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *