Jan Železný a Mini Countryman

29.9.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Řeklo by se taková dámská autokabelka a ono ejhle, s Mini Countryman jezdí i olympijský vítěz a legenda Jan Železný!

Oštěpař a olympijský vítěz Jan Železný si své nové Mini Cooper ALL4 Countryman nedávno převzal v pražské pobočce BMW Car Tec Group. Zvolil červenou barvu Chilli Red, černou střechu, černý interiér a černé čalounění Carbon Black. Značka Mini tak má na českém trhu dalšího ambasadora, jenž zvolil aktuálně nejuniverzálnější model nabídky, do kterého se vejde i sportovní náčiní na tréninky svěřenců slavného oštěpaře.

Mini Countryman se na českém trhu představilo počátkem letošního roku a s délkou karoserie 4,3 metru se zařadilo do segmentu kompaktních SUV. Countryman nezaměnitelným způsobem spojuje extravagatní styl značky Mini s praktičností. Provedení Mini Cooper ALL4, jež zvolil několikanásobný mistr světa a olympijský vítěz v hodu oštěpem, disponuje přeplňovaným zážehovým tříválcem 1,5 litru s výkonem 136 k, který je kombinován s aktivním pohonem všech kol ALL4. Červený Countryman Jana Železného je mimo jiné vybaven automatickou převodovkou, aktivními tlumiči či elektricky ovládaným víkem zavazadlového prostoru.

 

Mini patří mezi moje osobní nejžhavější favority na nové auto. Já bych teda volila klasické „mini“ Mini a ne Countrymana, ale to je fuk, Mini je prostě „kůůl“. :-)

 

A co vy? Také fandíte MINI-malismu? :-)
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *