Autfit s Škoda Rapid

11.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tenhle Autfit vznikl úplnou náhodou. Z prezentace nové Škody Rapid, která se konala v okolí Frankfurtu, jsem si plánovala odvézt fotky do postů s jízdními dojmy a na fotostory. Ale při jejich následném prohlížení jsem zjistila, že by to byl hřích nedat vzniknout ještě postu s Autfitem. A zároveň to beru jako poslední sbohem kabátům! :-)

Tím jsem také rovnou chtěla vysvětlit a omluvit, proč nejsem barevně sladěná s autem. Testovala jsem i Rapida v barvě „kapučíno“, ale na focení, kdy Autfit nebyl v plánu, jsem vyrazila s červeným. Červená barva prostě na autech a na fotkách vypadá efektně, a tak to byla jasná volba.

Nosit kabát v první polovině května mi přijde zvrhlé, ale co člověk nadělá. Vězte, že v době focení bylo v pohoří Taunus, kde prezentace probíhala, 6 stupňů! Takže jsem pod béžovým kabátem, na který díky jeho univerzálnosti a nadčasovosti nedám dopustit, měla ještě béžové sáčko s kožíškem. Nedávno jsem četla o osobním stylu, o tom, že by každý měl mít jakýsi svůj módní podpis – kus oblečení či doplněk, který jej vystihuje. U mě jsou to rozhodně roztrhané džíny, čím více „zničené“, tím lépe. :-) Takže ani v tomto autfitu nechybí. A jelikož by to na mě bylo i přes ty rozdrbané džíny celkově moc světlé, slušné a uhlazené, obula jsem svoje hadí boty. Letošní jaro mi skoro přirostly k noze. :-)

 

Těšte se na nové posty s modernizovanou Škodou Rapid! Jak už jsem psala v úvodu, chystám pro vás jízdní dojmy i fotostory z prezentace!

 

A příště už zas klasické barevné sladění! Mějte se krásně a napište mi, jak se Vám nový Rapid i Autfit líbí :-)
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *