Autfit k Toyota Yaris Hybrid

10.7.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Bílá ledovcová. Jde o speciální perleťovou barvu nabízenou pro Toyotu Yaris. Ta v ní vypadá, jako by byla oblečená do bílé saténové košilky. Já bílou saténovou košilku nemám, ale věřím, že i přesto se vám bude nový bílý Autfit líbit. :-)

Toyota Yaris nabízí 14 barevných variant lakování (více v katalogu zde). Deset z nich je „all in one“, čtyři z nich jsou verze bi tone. To znamená dvoubarevné lakování v různých kombinacích. Výběr je opravdu pestrý. Moje „autfitová“ verze byla jednobarevná, a to v již zmíněné krásné perleťově bílé barvě.

O tom, že bílá je v lacích aut stále trendy, netřeba dlouho psát. Stejně jako o tom, že je to velmi praktická barva, na které není z první vidět, že si už ani nepamatujete, kdy vaše auto naposledy prošlo očistou. Ale jedna malá rada stojí za zmínku. Klasické bílé barvy (stejně jako všechny ostatní nemetalické laky) mají méně vrstev. Rychleji se tak může na kapotě udělat akné od odletujících kamínků a renovace laku nemají takový efekt. Perleťové a metalické laky mají více průhledných krycích vrstev. Je to stejné jako s lakem na nehty, průhledná krycí vrstva dodá lesk a prodlouží životnost laku. Proto i když jsou často za příplatek, doporučuji volit tyhle třpytivé laky. A je to taky způsob jak odůvodnit analytické části vašeho mozku, proč musí mít vaše auto ten krásný zářivý lak. :-)

U oblečení je to s bílou a praktičností pravý opak. Bílá je krásná, sluší snad všem a v létě v kombinaci s opálenou kůží – naprostá sázka na jistotu, chcete-li vypadat skvěle a zazářit. Pravdou je, že vesmírný humor funguje a obvykle vám balsamico neukápne na černé kalhoty, ale na svou chvilku slávy si počká na den, kdy oblečete něco bílého.

I když moc dlouho bílou udržet bílou neumím, stejně se jí nevzdávám. Jedním z mých oblíbených letních kousků oblečení jsou tyhle roztrhané bílé boyfriend džíny. Oblečená, neoblečená, ideální na české léto, někdy horké, někdy chladné. Asi už víte, že mě baví trochu bizarní kombinace, v tomto případě „trhance“, sako a vysoké podpatky. Sako je z takové lehké džínoviny, ale v klasickém střihu. Bílá barva vypadá skvěle v kombinaci s béžovou či tělovou a jakýkoli outfit pozvednou „nic na nohu s páskama“ a podpatky 10cm+. Kabelku jsem chtěla nechat vyniknout, a tak jsem zvolila tmavě šedou listovou kabelku ve tvaru obálky. Má zepředu trochu zavazující vzor, ale věřím, že se vám bude do jinak barevně čistého Autfitu líbit stejně jako mně.

 

Jak jste na tom vy s bílými auty a bílými kousky v šatníku?

 

Tags –  toyota, yaris, hybrid, autfit, VPV, bílá, autokabelky

Foto: Ondřej Kroutil – Steering Media

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *